Oksijen Terapi Cihazı

Ürün Kodu: #000519

Marka: Meiwi

star star star star star
% 0

İNDİRİM

50,000.00 TL 49,999.00 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

ÖNEMLİ NOT: BU CİHAZ, SHOWROOM ÜRÜNÜDÜR.

Oksijen terapi cihazının fonksiyonları

1. Cildiniz için sürekli oksijen sağlar ve yaşamsal fonksiyonlarını yeniler.

2. Hücreleri harekete geçirir, cildin elastikiyetini sağlamaya destek verir.

3. Kırışıklıkları giderir, yaşlanma belirtilerini en aza indirir.

4. Cilt için gerekli olan suyu toplar, pürüzsüz ve beyaz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

5. Cilt kusurlarını yok eder ve ciltteki her tür beneğin kaldırılmasına yardım eder.

6. Toplardamar sistemini temizler, yüksek dolaşım sağlar, metabolizmayı hızlandırır.

7. Sinirleri gevşetir, açar, iç salgı bezlerinin faaliyetini düzenler, uykusuzluk problemlerini çözer, baş ağrısını giderir, aşırı sinirliliği ortadan kaldırır, yorgunluk belirtilerini yok etmeye yardımcı olur.

Başlıklar ve Fonksiyonları

  1. Oksijen sprey başlığı:

Sprey başlık, hassas ve kaşıntılı ciltler de dahil olmak üzere her türlü cilt için kullanılır. Nürodermatit sağlar. Bu saf oksijeni cilde temas ettirir, masaj sistemi ile cildin gençleşmesini sağlar.

  1. Lenf drenaj 

Emme yoluyla lenfatik uygulama yapar ve kan dolaşımını artırır. Ciltteki istenmeyen kir ve toksinleri yok eder, pürüzleri kaldırır.

 

Oksijen infüzyon / cilde nüfuz etme / 

Oksijen yardımı ile herhangi bir iğne yardımı olmaksızın hücrelere derinlemesine nüfuz eder, hücre diplerinin direncini artırır. Bu şekilde metabolizmayı daha iyi çalıştırarak ciltteki matlık ve kırışıklık gibi etkileri en aza indirir.

  1. Oksijen maskesi A:
  2. Oksijen maskesi B:
  3. Yüz maskesi sayesinde aromalı oksijen verilerek cildin nefes sistemini geliştirir. Cildin daha rahat nefes almasını sağlar.
  4. Oksijen vakum başlığı:

 

Oksijen vakum sayesinde yüz ve vücuttaki fazlalıkları azaltır.

 

Cihazın çalışma özellikleri

Yüksek basınçlı ayırma sayesinde, hava ile gazı %98 oranında ayırarak saf oksijen elde eder.

Özel olarak tasarlanmış başlıklar ve maske ile cilde verilir. Cihazın üstün özellikleri sayesinde oksijen deri içine nüfuz eder, metabolizmayı harekete geçirir, hücreleri canlandırır.

Bu sayede ciltte bulunan kırışıklıklar giderilir.

 

  Cihazın etkinliği

1. Yüksek enerjili canlı oksijen ve manyetize edilmiş su, nörodermatit, kontakt dermatit, egzama, güneş ışığı ve akne gibi her türlü cilt rahatsızlıklarını gidermeye yardımcı olur

2. Oksijen sayesinde insan dokusunun ihtiyacı olan sıvı dolaşım akışını hızlandırır ve ciltteki yabancı cisim ve toksinleri yok eder.

3. İnsan cildi, çevre koşulları ile yabancı cisimlerin etkisinde kalır. Bu etkileşim, ciltte gevşemelere, sarkmalara, kırışıklıklara ve çeşitli deri hastalıklarına neden olurlar. Oksijen uygulanmakta olan cilde besin takviyeleri özel-yüksek mıknatıslı enerji sayesinde yabancı cisimlerin verdiği olumsuzluklar ortadan kaldırılır. Cildin bağışıklık sistemine destek verir.

4. Oksijen maskesi ile yüksek enerjili oksijen, solunum yolu ile cilde derinlemesine iner, cilde hayat verir.

BIO-hücre yenilenmesi

Yüz cildi zaman içinde tembelleşir ve fonksiyonlarını yapamaz hale gelir. Araştırma ve incelemeler sonucunda, hücre canlılığı yeniden başlaması için çok özel teknikler geliştirilmiştir.

Bu teknikler sayesinde yüzdeki kırışıklıkların oluşumunu önlemek için cilde yumuşaklık ve esneklik sağlamak gerekir. Bu cihazın fonksiyonları sayesinde cilde yeniden güç veriliyor, cildi tembellikten kurtarıyor ve canlılık kazandırıyor.

Basit ve kalitesiz oksijen cihazları, bu işlevleri yerine getiremez. Uygulayıcılar, bu tür cihazlarla sonuç alabilmek için fazla akım vermeyi deneyebilir ve insan sağlığına katkı sağlamak yerine zarar vermelerine neden olabilirler.

 

Oksijen , Terapi , Cilt , Bakım , Cihazı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim