Saç ve cilt için portatif iğnesiz mezoterapi cihazı

Ultrason, iyontoforez ve mezo elektroporasyon gibi cilt altı dokulara kadar etkili olan cilt bakımı için kullanılır. İğnesiz mezoterapi cihazı sayesinde kişinin cilt ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış kozmetik ampuller ve serumlar iğne kullanılmadan cilt altına ulaştırılır. Bu cihaz; cilt altı dokulara ve hücre içine vitamin, kozmetik botoks, hyalorunik asit dolgu ve benzerlerini iletmeyi sağlar. Bu yöntem ile, elektronik delinme ve penetrasyon teorisi ile beslenme doğrudan hücre içerisine nüfuz eder, emilim en yüksek seviyede oluşur.

Saç diplerine uygulandığında; saç diplerine ve saç köklerine kadar, kullanılan etken maddenin ulaşabilmesini sağlar.

Uygun bir saç bakım serumu ile kullanıldığında, bakımın neticesini haftada bir yapılan 30 dakikalık 4 seanslık uygulama sonunda görmek mümkündür.

Cilt için kullanıldığında; Tüm yüz ve boyun için ve dekolte için uygulama yapılabilir. 30 dk. lık bir seans sonunda ciltteki dolgunluk ve toparlanma kendini gösterir.

En iyi sonucu alabilmek için, haftada bir kez olmak üzere 4-6 seans uygulama yapılmalıdır.

 

Cihazın kullanım alanları

•    Yaşlanmaya karşı (anti-aging) uygulaması,

•    Cilt lekelerini gidermek,

•    Bölgesel zayıflama (lipoliz),

•    Selülit giderme,

•    Saç mezoterapisi.

 

Cihazın işlevleri

Çil kaldırma ve cilt beyazlığı: Açık hücrelere ve yarasız kanallara, beslenme empoze eder, hücrelerin metabolizmasına canlandırır ve hücrelerin yeniden doğuşunu teşvik eder.

Kırışıklık giderme tedavisi: Elektrot beslenmesi, doğrudan derinin içine nüfuz eder, hücrelerin yeniden canlanmasını sağlar ve derin cilt kırışıklıklarını gidermeye yardım eder.

Sivilce tedavisi: Elektrikli beslenme konveyör bandı ile, sivilce gidermek için damıtık maddesini odak noktasına enjekte edin ve sivilceleri temizleyin.

Bu işlem, sivilceler yaralı ve enfeksiyonlu ise yapılmamalıdır.

 

Cildi nemlendirmek : Cildin ihtiyacı olan nem ve yeterli su ihtiyacının karşılanması, cildin canlanması demektir. Bunun için damıtılmış saf suyun cildin derinine yerleşmesi için enjekte edilmesi gerekir. Böylece cildin ihtiyacı olan nem sağlanmış olur ve cildin ihtiyacı olan seviyeye gelir.

ÖNEMLİ NOT:

Bu cihaz, piyasadaki emsal görüntülü cihazlardan farklıdır. Bu cihazın başlıkları metal ve yüksek kalitelidir. Şu anki iskontolu satış fiyatı kısa süre geçerlidir.

Bu cihaz, CE kalite belgesine sahiptir ve cihazla birlikte gönderilmektedir. 

Sağlık Müdürlükleri mutad kontrollerde Güzellik Salonlarındaki cihazların kalite belgelerini sorgulamakta, CE belgelerini istemektedirler. Bu tür kontrollerde cihazların kalite belgelerinin ibraz edilmemesinde cezai şlemler yapılmakla birlikte kapatma kararı da verilebilmektedir. Bu tür sıkıntıları yaşamamak için, aldığınız cihazların geçerli kalite belgelerinin olmasına dikkat ediniz.

Firmamız, küçük el aletleri de dahil olmak üzere bütün cihazların CE sertifikalarını ürünle birlikte göndermektedir.Bu cihaz, CE kalite belgesine sahiptir ve cihazla birlikte gönderilmektedir. 

İğnesiz , Mezoterapi , Cihazı , Cilt , Bakım , Cihazı


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır