Garanti ve İade

Garanti ve İade

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde (satılabilirliği bozulmadığı sürece) ürün iadesini tarafımıza bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.Sitemizde yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim ürününün ayrılması mümkün değildir. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

 

* Ürünün faturası olmadığı takdirde ürün değişimi ve iadesi bulunmamaktadır.

 

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış şekilde, ARAS KARGO  ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Aksa Kozmetik ve Bilişim san.tic.ltd.şti anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. 

 

* ARAS KARGO anlaşmamız ile kargo ücretini indirimli bir şekilde ödeyerek İade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden ARAS KARGO'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız. 

 

Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız. 

 

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler ve Kampanya dahilindeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. 

 

İade bedeli (Kargo Bedeli & Kapıda Ödeme Hizmet Ücreti iade edilemez), Ücretsiz kargo fırsatı ile satın alınmış olan ürünlerin iadesi durumunda güncel kargo ücreti iade tutarı içerisinden kesilmektedir. Ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 

 

Alışveriş Sepetim