Ürün Özellikleri: 
Marka / Model: Soft Lazer Carbon Gel
Gramaj : 300ml
Raf Ömrü: 2 Yıl

 

Ürün Özellikleri:

Karbon Lazer Cilt Gençleştirme sonrasında neler beklenir;
· Gözenek boyutunda iyileşme 
· Aktif aknede düzelme
· Kolajen uyarımı 
· Temiz ve parlak bir cilt 

Karbon Lazer Cilt Gençleştirme, her yaştan erkek ve kadın için uygundur ve pigmentasyon, sivilce, kırışıklık, donuk veya zayıf cilt tonu, geniş gözenekler ve yaşlanmanın belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.


KARBON PEELİNG KREMİ ND: Yag Lazer Q-SWİCTHED CİHAZI İLE BİRLİKTE KULLANILAN VE PROFESYONEL KULLANIM GEREKTİREN BİR ÜRÜNDÜR. 
  
Karbon Peeling işlemi nedir?
Karbon peeling işlemi ciltteki lekelerin giderilmesini, büyümüş gözeneklerin sıkılaşıp eski haline dönmesini, ciltteki aşırı yağlanma veya aşırı kuruluğun düzenlenmesini ve cilt sarkmalarını giderebiliyor. Son derece ağrısız, acısız ve herhangi bir kanamaya sebep olmadığı gibi iğnesiz bir işlem oluşu, tamamen lazerle uygulanan bir yöntem oluşu ve yaz kış farketmeksizin sorunsuzca uygulanabilen bir işlem olması sebebiyle en tercih edilen son dönemlere damgasını vuran en yeni yöntemlerdendir.

Karbon Peeling Nasıl Uygulanır?
Öncelikle güzel bir cilt temizliğinin ardından karbon kremi gözler ve dudaklar hariç tüm yüz bölgesini kaplayacak şekilde ince bir tabaka halinde sürülür. 5 dakika içinde iyice kuruması beklenir ve ardından ND yag lazer atışlarıyla işleme başlanır. Lazer ile kombine uygulanmak üzere özel olarak üretilen karbon kremi sayesinde lazerin cilde teması sırasında yüksek bir ısı oluşur. Bu ısıyla birlikte ciltten buharlaşarak uzaklaşan krem tabakası, ciltteki ince bir tabaka olan ölü deriyi de beraberinde götürür. (Bu işlem sırasında çok hafif bir ısı hissedilir, asla acı hissedilmez.) Bu sayede hücre yenilenmesi tetiklenir, kolajen üretimi artar, cilt elastikiyet kazanır. İlk seanstan itibaren ciltte bir parlama ve prüssüzlük gözlemlenebilir fakat asıl sonuç ilerleyen seanlarda ortaya çıkar. Lekelerde açılma, cilt dokusunda iyileşme ve gözeneklerde küçülme gözlenirken kolajen artışına bağlı olarak ciltte gençleşme ve toparlanma gözle görülür şekilde artar. 15/20 dakika süren bu işlem kişinin günlük yaşantısını olumsuz etkileyecek hiçbir iz, kızarıklık vb durum oluşturmaz.
Karbon peeling yaz kış uygulanabilen bir yöntem olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle lekeler için yüz soyma işlemleri yazın yapılamaz. Bu gibi sebepler ve soyma işleminden korkanlar için en ideal çözümdür. Fakat mevsim yaz veya kış da olsa lazer karbon peeling işlemi sonrasında mutlaka yüksek faktörlü güneş koruyucular ile önlem alınmalıdır. 
Karbon peeling işleminin hiç bir yan etkisi yoktur. Cilt İşlem sonrası hafifçe pembeleşir. En geç birkaç saat içinde normale döner.
Karbon peeling bütün cilt yenileme ve iyileştirme tedavilerinin arkasından kullanılabilen bir uygulamadır. Akne tedavisi, leke ve skar izi tedavisi ve diğer cilt bakımı uygulamalarının ardından da kullanılarak çok güzel sonuçlar elde etmek mümkündür.

Özellikler 

1. Yumuşak cilt bakımı sonrası Nd YAG lazer ile karbon peeling işlemi öncesinde kullanılır.
2. Siyah diomand krem olarak da bilinir.
3. Cildi sıkılaştırır.
4. Büyük gözenekleri küçültür.
5. Cilt lekelerini yok eder.

İçerik:

Nano aktif karbon, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B5, Amino asitler, Çeşitli deniz ve volkanik mineraller.

 

Karbon , Peeling , Gel , Ndyag , Kremi , Thalia


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır