Kalıcı makyaj ve microbladıng 3D işleminden sonra, boya uygulama alanına sürülen bu losyon, uygulamanın kalıcı hale gelmesini sağlar.

Kullanılan boyanın akmasını ve etrafına dağılmasını önler.

Uygulaması: Yapılacak işlemlerde, ön hazırlık tamamlanıp tarama ve uygulama işlemi bittikden sonra uygulama alanına sürülür veya Maskeleme boyasının için ger bı kaş için 2 şer damla damlatılıp karıştırılır.

Boya sabitleyici ile çalışmalarda boyanın akması önlendiği gibi, boyanın daha uzun süre ile ciltte kalması sağlanır ve boyanın renk kaybına uğraması önlenmiş olur.

Boyanın daha iyi cilde tutunmasını sağlarMicrobladıng 3D ve kalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan bu ürün, boyanın 2-3 kat daha hızlı kurumasını sağlar.

Şişmeyi önler, hızlı şekilde onarımını yapar ve kanamadan kaynaklı renk değişimini önler.

Yanlızca kaş ve deri üzerine uygulama için uygundur.Dudak ve dipliner için uygun değildir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim