Cilt Dezenfektan Sprey 50 ml. 

Super Oxidized Water Nedir?  yüksek düzey dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerinde kullanılan mikrobiyosid ürün yelpazesinin yeni nesil bir temsilcisi olup dünya literatüründe Süper Okside Su (Super Oxidized Water) olarak bilinmektedir.

oldukça güçlü ve geniş bir mikrobiyosid özelliğe sahip olduğundan, M. Tuberculosis, MRSA, Escherichia Coli, Salmonella, Hepatit B, Hepatit C, HIV-1, H5N1 ve SARS gibi birçok bakteri ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde etkisiz hale getirmektedir.

un Mikroorganizmalar Üzerindeki Etkisi: Super Oxidized Water olarak bilinen hipokloröz asit (HOCl) çözeltisi, sahip olduğu yüksek ORP (Oxidatian-Reduction Potential) değeri sayesindedezenfeksiyon etkisini, mikroorganizmaların hücre zarı yapısını bozarak göstermektedir.

Bu özelliğinden dolayı hipokloröz asit oldukça etkili ve geniş spektrumlu bir dezenfektan maddedir. Vejetatif bakteriler, virüsler, funguslar ve sporlar gibi mikroorganizmalar üzerinde etkili bir dezenfeksiyon vesterilizasyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Dezenfektan etkisini bir dakikadan ( 1dk ) daha kısa bir süredegöstermektedir.Hipokloröz asit (HOCl), hem kendi sınıfında yer alan klor ihtiva eden dezenfektanlara, hem de diğer sınıflarda yer alan dezenfektanlara göre oldukça belirgin bir üstünlüğe sahiptir.

Hipokloröz asit (HOCl), yüz yıldan fazla süredir kullanılan ve önemini günümüze kadar korumuş olan yüksek düzey bir dezenfektan olan sodyum hipokloritten (NaOCl) tam seksen (80) kat daha etkili bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Piyasada Yer Alan Diğer Dezenfektanlardan Farklı Olarak:Daha ucuz maliyeti, ,30 saniye gibi bir sürede dezenfektan etkisini göstermesi, kullanımdan sonra durulamaya gerek duyulmaması,kullanıcıların gaz ve benzeri atıklara maruz kalmaması,kullanımdan sonra kimyasal atık bırakmaması,toksik etki göstermemesi,çevre dostu olması dolayısıyla tüm dünyada tercih sebebi olmuştur.

Etkin Bir Dezenfeksiyon kimyasal bazda en güçlü dezenfektan olarak bilinen Gluteraldehid den bile daha güçlü antimikrobiyel etkinliğe sahiptir.Ayrıca su kadar güvenli olup bilinen en dirençli bakteri olan Basillius Suptillis i bile ( 1dk ) öldürme gücüne sahiptir. Mükemmel Güvenlik  dezenfeksiyon sırasında ve sonrasında hiçbir yan ürün oluşturmaz. Bu sayede kullanıcıda cilt, burun ve göz reaksiyonlarına sebebiyet vermez.

Tamamen cilt uyumludur.(pH 5.5) bir çok ülkede afet bölgelerinde, askeri birliklerde içme suyu elde etmede kullanılmaktadır. uygulandığı tüm yüzeyler ve aletlerde aşındırıcı koroziv etkilerinin olmadığı korozyon testleri ile kanıtlanmıştır. Kullanım Kolaylığı  farklı bir formülasyon ve sulandırma gerektirmez,kullanıma hazır bir solüsyondur. reaksiyon sonucunda tamamen suya dönüştüğü için kullanımalanlarında herhangi bir durulama işlemine ihtiyaç duyulmaz. Uygulama Süresi  30 sn de dezenfeksiyon yapabilmektedir. ( 1dk ) gibi kısa bir sürede sporlu bakterileri dahi inaktif eder. Diğer dezenfektanlarda olduğu gibi dezenfensiyon için 10-15 dk. gibi bekleme sürelerine gerek kalmaz.

Çevre Bilgisi Ürünün formülasyonunda kullanılan etken madde doğaya zarar vermeyip kısa sürede suda doğal yollarla kolayca çözünebilkmektedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim